Hallitus

Pyry Meriluoto

Puheenjohtaja

040 715 3102

pyry.meriluoto@tradenomiopiskelijat.fi

Jenna Nikula

Varapuheenjohtaja

044 242 1389

jenna.nikula@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: Trombi ry, LATO ry, HanSe, Jenkins ry

Essi Murto

Edunvalvonta

044 033 5291

essi.murto@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: RLO Kilta ry, PORA ry, VATO ry, Trade ry

Liisa Minkkinen

Jäsenvastaava

040 765 6529

liisa.minkkinen@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: Linkki ry, LapTOp ry, Klato ry, HePo ry

Jere Liitiäinen

Jäsenvastaava

040 843 0886

jere.liitiainen@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: Hattara ry, Talko ry, Sture ry, Atkins ry

Annika Pihlainen

Viestintä

040 179 6772

annika.pihlainen@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: OUTO ry, ROTTA ry, TOKKO ry, KAATO ry, PeriKATO ry

Alma Vänttinen

Tradenologia ja tapahtumat

040 502 6365

alma.vanttinen@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: KuoTra ry, MTO ry, Joensuun Kilta ry

Anna Pentti

Varajäsen, edunvalvonta

045 148 5660

anna.pentti@tradenomiopiskelijat.fi

Aluevastuu: Konkurssi, TTO ry, HÄTÄ ry, SULKA ry